REKRUTEO

Akademia Rekruteo

Jaką mamy misję?

Misją Akademii Rekruteo jest transfer wiedzy, rozwój oraz wykorzystanie technologii w nowoczesnych metodach rekrutacji.

Jaki jest nasz cel?

W Akademii Rekruteo mamy wspólne cele. Każdy z nas chce się rozwijać  i każdy z nas chce robić rzeczy wielkie i pożyteczne dla innych. Mamy świadomość, jakie czynniki kształtują obecny rynek pracy, jakie potrzeby mają pracodawcy i czego od nich oczekują potencjalni kandydaci. Chcemy połączyć ze sobą te dwa światy, stawiając na umiejętności, kompetencje i predyspozycje każdej osoby szukającej pracy, a z drugiej strony pokazać ludzką twarz przedsiębiorstw i zaspokoić również ich potrzeby. Wierzymy, że dzięki tym zmianom, uproszczeniom w procesach rekrutacyjnych oraz nowoczesnym technologiom na pewno uda nam się to osiągnąć.

Kto dołączył do  rodziny Akademii Rekruteo?

W Akademii Rekruteo spotykają się wybitni ludzie z doświadczeniem, wiedzą i pasją z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, rekruterzy, analitycy, programiści, wykładowcy akademiccy  – przedstawicie pokolenia X oraz millenialsów.

Od września w ramach stażu do Akademii Rekruteo dołączyły do nas Ania i Marta – przedstawicielki najmłodszego pokolenia, które dopiero wchodzi na rynek pracy – pokolenia Z. Nad rozwojem ich umiejętności, wiedzy i doświadczenia, czuwa Joanna Komsa, która jest opiekunką i koordynatorką stażu.