POZNAJ LUDZI Z PASJĄ I MISJĄ DAWANIA WARTOŚCI

Rekrutacja i doradca Klienta

Kamila Książek

Jestem absolwentką Socjologii i Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wybór studiów i kierunku w jakim chciałabym iść w przyszłości, był dla mnie łatwy – cenię sobie kontakt z innymi ludźmi i zawsze chciałam, aby moja praca była pożyteczna dla innych i dlatego zostałam Rekruterem.

Interesuje się fotografią, lubię czytać książki (szczególnie kryminały) i podróżować (nie potrafię usiedzieć na miejscu, uwielbiam odkrywać nowe miejsca i odpoczywać w aktywny sposób).

Anna Hartwich

Jestem studentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, łączę naukę ze stażem w Rekruteo. Praca tutaj pozwala mi na zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych oraz rozwinięcie wiedzy i umiejętności w obszarze HR i marketingu.

Moją pasją są podróże, uwielbiam chodzić po górach, należę do Klubu Zdobywców Korony Gór Polski. W wolnym czasie lubię jeździć na rowerze czy grać w badmintona, za to kiedy pogoda nie dopisuje staję się kinomaniakiem.

Marta Pawlik

W Rekruteo wspieram działania naszej Recruiter Ninjy, piszę artykuły na bloga oraz tworzę grafiki.
Próbuję wnieść perspektywę studenta i młodego pokolenia w świat biznesu.
Szczególnie interesuje mnie tematyka rozwoju oraz zarządzania talentami.

Po pracy przy komputerze lubię aktywnie spędzać czas, biegać, jeździć rowerem,
a w wakacje chodzić po górskich szlakach.
Poza aktywnościami fizycznymi lubię robić zdjęcia i jestem typem osoby, która zachwyca się każdym zachodem słońca.

Wsparcie procesów rekrutacyjnych i organizacja szkoleń

Krzysztof Luty

Jestem menadżerem z blisko 20 letnim doświadczeniem w branży konsultingu
i informatyki. Od blisko 10 lat zarządzam spółkami prawa handlowego w Polsce. Jestem współtwórcą działających i rozwijających się
z powodzeniem spółek w Polsce.

Uczestniczyłem w wielu lokalnych i międzynarodowych projektach związanych
z optymalizacją i automatyzacją procesów gospodarczych z wykorzystaniem zaawansowanych technologii informatycznych
w przedsiębiorstwach wielu branż.

Tomasz Kopczyński

Specjalizuję się w zakresie zarządzania projektami, zarządzania strategicznego oraz podejmowania decyzji i kompetencji menedżerskich kadry menedżerskiej wyższego szczebla.

Jestem doradcą, szkoleniowcem i wykładowcą na studiach podyplomowychi MBA od ponad dwudziestu lat.

W 2016 roku zostalem Prelegentem Roku wg PMI (Project Management Polska).

 

Izabela Kołodziej

W Rekruteo zajmuję się budowaniem relacji z kluczowymi klientami i partnerami naszej firmy. Choć jestem magistrem prawa UAM w Poznaniu, to zdecydowanie najbardziej cenię sobie efektywną współpracę z ludźmi i jestem otwarta na nowe biznesowe wyzwania.

Uwielbiam aktywny styl życia i kontakt z naturą. W wolnych chwilach uprawiam jeździectwo i chętnie spaceruję z psem. Lubię też bawić się w kuchni, moją specjalnością jest łosoś na szpinaku w warzywach.

Rozwój platformy i wsparcie techniczne

Łukasz Lis

Jestem urodzonym programistą i informatykiem w jednym. Posiadam ponad 6 letnie doświadczenie zawodowe w technologiach webowych (backend i frontend).
Wykonałem wiele projektów z użyciem różnych technologii, które mogą świadczyć o moich wysokich kwalifikacjach. Szybko się uczę, łatwo komunikuję oraz posiadam otwartą głowę pełną pomysłów.

Prywatnie lubię jeździć na rowerze, podróżować, spacerować z psem i spędzać wieczory z przyjaciółmi.

Adam Weber

 W Rekruteo zajmuje się pisaniem aplikacji front-endowych. Programowaniem zajmuje się od początku liceum zaczynając od Javy. Zawodowo spełnia mnie pisanie “czystego” kodu oraz rozwiązywanie niejednoznacznych problemów.

Kojarzę siebie z mottem – “Problemem nie jest problem, problemem jest twoje nastawienie do problemu”.

Prywatnie uwielbiam biegać, grać w szachy oraz pokera sportowego. Nie odmawiam sobie także dobrych książek fantastycznych oraz seriali.

 

Dominika Grajewska

Zajmuję się przetwarzaniem danych oraz języka naturalnego. Pasjonują mnie również wszelkie zagadnienia związane z uczeniem maszynowym. Odkrywanie rozwiązań problemów, których nikt nigdy jeszcze nie poruszył, jest jedną z najbardziej fascynujących czynności.

W wolnym czasie gram na pianinie oraz gitarze, śledzę nowinki technologiczne z zakresu Maachine Learning oraz interesuję się dydaktyką informatyki i zdrowym stylem życia.

Marketing i komunikacja

Joanna Komsa-Chłodny

Od ponad 10 lat zajmuję się tworzeniem strategii marki online w oparciu o relationship marketing. Najbliższe mojemu sercu są strategie oparte o H4H (Human4Human). W Rekruteo wspieram zespół w tematach dotyczących rozwoju usług i platformy, UX, rekrutacjach, komunikacji, budowaniu relacji oraz organizacji. Nie wyobrażam sobie życia bez ciągłego rozwoju i wyzwań – także tych sportowych. Trenowałam szermierkę, gram w squasha i biegam, a ciemną nocą czytam książki – głównie branżowe, historyczne. Energii dodaje mi muzyka i rozmowy z inspirującymi ludźmi. Angażuję się charytatywnie wspierając projekty lokalne i krajowe.

Justyna Mazurek

W Rekruteo w głównej mierze zajmuję się marketingiem i mediami społecznościowymi. Stawiam również pierwsze kroki w tworzeniu grafiki, a także UX. Mam milion pomysłów na minutę i nieszablonowe podejście do tematu. Jestem wulkanem pełnym kreatywności. W swojej branży uwielbiam ciągłe wyzwania!

Poza pracą uwielbiam góry i podróże. W wolnym czasie angażuję się również wolontaryjnie w kastrację i pomoc wolnożyjącym kotom.