POZNAJ LUDZI Z PASJĄ I MISJĄ DAWANIA WARTOŚCI

Wsparcie procesów rekrutacyjnych i organizacja szkoleń

Krzysztof Luty

Jestem menadżerem z blisko 20 letnim doświadczeniem w branży konsultingu
i informatyki. Od blisko 10 lat zarządzam spółkami prawa handlowego w Polsce. Jestem współtwórcą działających i rozwijających się
z powodzeniem spółek w Polsce.

Uczestniczyłem w wielu lokalnych i międzynarodowych projektach związanych
z optymalizacją i automatyzacją procesów gospodarczych z wykorzystaniem zaawansowanych technologii informatycznych
w przedsiębiorstwach wielu branż.

Tomasz Kopczyński

Specjalizuję się w zakresie zarządzania projektami, zarządzania strategicznego oraz podejmowania decyzji i kompetencji menedżerskich kadry menedżerskiej wyższego szczebla.

Jestem doradcą, szkoleniowcem i wykładowcą na studiach podyplomowychi MBA od ponad dwudziestu lat.

W 2016 roku zostalem Prelegentem Roku wg PMI (Project Management Polska).

 

Izabela Kołodziej

W Rekruteo zajmuję się budowaniem relacji z kluczowymi klientami i partnerami naszej firmy. Choć jestem magistrem prawa UAM w Poznaniu, to zdecydowanie najbardziej cenię sobie efektywną współpracę z ludźmi i jestem otwarta na nowe biznesowe wyzwania.

Uwielbiam aktywny styl życia i kontakt z naturą. W wolnych chwilach uprawiam jeździectwo i chętnie spaceruję z psem. Lubię też bawić się w kuchni, moją specjalnością jest łosoś na szpinaku w warzywach.

Rozwój platformy i wsparcie techniczne

Marketing i komunikacja

Łukasz Lis

Jestem urodzonym programistą i informatykiem w jednym. Posiadam ponad 6 letnie doświadczenie zawodowe w technologiach webowych (backend i frontend).
Wykonałem wiele projektów z użyciem różnych technologii, które mogą świadczyć o moich wysokich kwalifikacjach. Szybko się uczę, łatwo komunikuję oraz posiadam otwartą głowę pełną pomysłów.

Prywatnie lubię jeździć na rowerze, podróżować, spacerować z psem i spędzać wieczory z przyjaciółmi.

Joanna Komsa-Chłodny (obecnie na urlopie macierzyńskim)

Od ponad 10 lat zajmuję się tworzeniem strategii marki online w oparciu o relationship marketing. Najbliższe mojemu sercu są strategie oparte o H4H (Human4Human). W Rekruteo wspieram zespół w tematach dotyczących rozwoju usług i platformy, UX, rekrutacjach, komunikacji, budowaniu relacji oraz organizacji. Nie wyobrażam sobie życia bez ciągłego rozwoju i wyzwań – także tych sportowych. Trenowałam szermierkę, gram w squasha i biegam, a ciemną nocą czytam książki – głównie branżowe, historyczne. Energii dodaje mi muzyka i rozmowy z inspirującymi ludźmi. Angażuję się charytatywnie wspierając projekty lokalne i krajowe.