Poznaj możliwości platformy Rekruteo

Rekrutacje

Poznaj wszystkie funkcje Rekruteo niezbędne
do prowadzenia skutecznej rekrutacji.  Priorytetem jest dla nas człowiek i wartość jaką możemy dać zarówno osobom rekrutującym jak i kandydatom. Zobacz jak w łatwy i efektywny sposób możesz pracować i komunikować się z innymi osobami wspierającymi proces rekrutacji.

Kandydaci

W rekrutacji kluczową rolę odgrywają profile kandydatów. Rolą rekrutera jest sprawne zarządzanie bazą, którą posiada. Ważne jest aby w zgodnie z obowiązującym prawem pozyskiwać i przechowywać dane osobowe. Istotną rolę pełni również sposób i czas komunikacji z kandydatem.
W Rekruteo wszystko masz pod kontrolą!

Firmy

Jako firma można nawiązywać współpracę
z innymi podmiotami, współdzielić procesy rekrutacyjne oraz profile kandydatów. Ważna jest tu funkcja anonimizacji. Ekonomia współdzielenia daje możliwość dodatkowej monetyzacji posiadanych wcześniej profili
a kandydatom zwiększa szanse pozyskania pracy.

Rekrutacje

 • MULTIPOSTING
 • KOMUNIKACJA Z KANDYDATAMI
 • BAZA KANDYDATÓW
 • SZABLONY OFERT
 • ZARZĄDZANIE REKRUTACJĄ

Multiposting


To jedna z  ulubionych funkcji rekruterów, która w efektywny sposób wspiera ich pracę. Za pomocą jednego kliknięcia można umieścić ofertę pracy na wielu popularnych i bezpłatnych portalach z ogłoszeniami.  Pozwala to zaoszczędzić czas i docierać do większej ilości kandydatów. Dzięki funkcji multipostingu koszmar ręcznego dodawania kilkunastu ogłoszeń w różnych formatach odszedł w zapomnienie.
Gdzie będą publikowane Twoje ogłoszenia?

Sprawdź tutaj: MULTIPOSTING Z REKRUTEO

Zarządzanie bazą kandydatów


Ta funkcja pozwala w łatwy sposób nadzorować stopień zaawansowania przebiegu rekrutacji dzięki możliwości przypisania kandydatów do poszczególnych etapów według statusu ich aplikacji oraz uzyskanej oceny końcowej.
Posiada również możliwość filtrowania wyników wyszukiwania według zaznaczonego statusu.  Zyskujesz przejrzysty wgląd w przebiegu całego procesu rekrutacyjnego. 

Zarządzanie rekrutacją

 

Poukładany proces rekrutacyjny to klucz do sukcesu. Wiemy jak wiele czynności musi wykonać rekruter na poszczególnych etapach dlatego w Rekruteo stworzyliśmy dodatkowe narzędzia wspierające jego pracę m.in: kalendarz, listę zadań oraz notatki, które pozwalają na sprawną organizację czasu pracy i zaplanować rozmowy z kandydatami
Dodatkowo Rekruteo daje możliwość przypisywania zadań i notatek dotyczących samego kandydata, które można w dowolnej chwili modyfikować. Rozwiązanie to pomaga w kontroli nad przebiegiem rekrutacji. 

Komunikacja z kandydatami

Komunikacja z kandydatem z poziomu platformy i posiadanie wszystkich informacji o kandydatcie w jednym miejscu jest kluczowe dla sprawnego przebiegu rekrutacji.
Rekruteo
pozwala z łatwością skontaktować się z interesującym nas kandydatem. Narzędzie posiada wbudowany chat oraz skrzynkę pocztową. Dowolność sposobu komunikacji z kandydatem daje dużą elastyczność rekruterowi w kwestii wyboru formy kontaktu.  Po wysłaniu wiadomości kandydat dostaje powiadomienie na swój adres e-mail i może odpowiedzieć na nią wchodząc w otrzymany link. 

Szablony ofert


Rekruteo daje możliwość  tworzenia dedykowanych szablonów z ofertami w zależności od potrzeb rekrutacyjnych. Szablon można modyfikować w dowolnym momencie.
W zasobach firmy może być nieogranicznona liczba szablonów spośród, których rekruter przypisuje je według potrzeb. Posiadanie szablonów ofert pracy pozwala zachować spójność tworzonych przez rekrutera ogłoszeń.  Możliwość korzystania z gotowego szablonu wpływa na efektywność i szybkość podejmowanych przez rekrutera działań.

Zainteresowany?

Odbierz darmowy dostęp do platformy wraz z ebookiem. Rekrutuj w łatwy, szybki i przyjazny sposób.

6 + 6 =

Kandydaci

 • KWALIFIKACJA  KANDYDATÓW
 • ZGODY I OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 • DZIAŁANIA MASOWE
 • FORMULARZE REKRUTACYJNE
 • ZAAWANSOWANA SKRZYNKA MAILOWA

Kwalifikacja kandydatów

Słowa kluczowe są dla rekrutera ułatwieniem w opisywaniu sylwetki kandydata. Przypisane do kandydatów słowa kluczowe (tagi) pozwalają później sprawnie przeszukiwać bazę kandydatów pod kątem wymaganych dla danego stanowiska umiejętności. Takie rozwiązanie umożliwia szybkie i precyzyjne znalezienie kandytata wśród setek czy tysięcy profili.

Działania masowe

Funkcja ta pozwala dokonywać szeregu działań na więcej niż jednym kandydacie np. umożliwia wysłkę wiadomości mailowych do wielu kandydatów na raz, personalizując przy tym każdą z nich dzięki tagom, które są automatycznie uzupełniane przez system.
Dodatkową opcją jest możliwość udostępnienia zaznaczonych profili kandydatów innym rekruterom. 

Zaawansowana skrzynka pocztowa

Zaawansowana skrzynka pocztowa Rekruteo pozwala na zachowanie ciągłości korespondencji z kandydatem. Daje także możliwość wgrywania szablonów z dedykowanymi wiadomościami.
Cały proces przebiega w zautomatyzowany sposób np. wystarczy kilka kliknięć i można skonfigurować autoresponder automatycznie wysyłany po otrzymaniu aplikacji kandydata, a także prośbę o udzielenie zgody na przetwarzanie danych. 

Klauzule zgód kandydatów

Rekruteo gwarantuje pełną kontrolę nad zarządzaniem zgodami kandydatów z jednego miejsca. W zależności od rodzaju zebranych zgód RODO, aplikacje zgłoszeniowe kandydatów są przechowywane dłużej w bazie lub przetwarzane tylko do czasu, kiedy konkretna rekrutacja będzie aktywna.
Dodatkowo oprócz wbudowanej fukcjonalności pozwalającej na automatyczne zdobywanie zgód od kandydatów, możliwe jest ręczne oznaczanie zgód przez osobę prowadzącą rekrutację, na podstawie zgody dostarczonej w dokumentach kandydata.

Formularze rekrutacyjne

Narzędzie formularzy zapewnia dużą elastyczność w modyfikowaniu oraz tworzeniu dowolnych formularzy dla kandydatów. Funkcja posiada dodatkowe opcje takie jak możliwość wskazania pożądanych prawidłowych odpowiedzi, które powinien zaznaczyć kandydat ubiegający się o dane stanowisko, oraz możliwość narzucenia czasu odpowiedzi na wszystkie pytania.
Dzięki takim rozwiązaniom można od razu zweryfikować podstawową wiedzę kandydata lub jego stosunek do przyszłego pracodawcy.

Odbierz darmowy dostęp do platformy

1 + 6 =

Firmy

 • WSPÓŁDZIELENIE
 • WSPÓŁPRACA
 • ANONIMIZACJA PROFILI
 • DZIAŁANIA MASOWE

Współdzielenie

Rewolucyjna funkcja umożliwiająca współdzielenie z innymi podmiotami (agencjami, rekruterami, firmami) posiadanych zasobów (profile i rekrutacje).
Rekruteo umożliwia w ten sposób pozyskiwanie dodatkowych zleceń dla rekruterów, a także wymianę kandydatów. Często poszukując tylko jedej osoby na stanowisko trafia się na wielu obiecujących kandydatów. Teraz wszystkie interesujące profile zdobyte podczas rekrutacji można wykorzystać w inny sposób zamiast trzymać je dla siebie. 

Współpraca

Specjalnie stworzony chat pozwala w prosty sposób skomunikować się z innymi podmiotami w celu negocjacji warunków współpracy.
Dzięki ułatwionej komunikacji rekruterzy, a także inne podmioty mogą sobie pomagać, zyskując w krótkim czasie pasujących kandydatów lub dodatkowe możliwości zarobku.

Anonimizacja profili kandydatów

Funkcja dzięki której możesz w łatwy sposób udostępnić innemu podmiotowi profil kandydata zawierający opis podstawowych kompetencji, przy jednoczesny ukryciu danych personalnych pozwalających na jego identyfikację.

 

Działania masowe

Za pomocą kilku kliknięć rekruter może udostępnić więcej niż jednego kandydata innemu podmiotowi. Jest to przydatne szczególnie w sytuacjach kiedy mamy wielu kandydatów odpowiadających poszukiwanemu profilowi na dane stanowisko i nie chcemy marnować zasobów.
Współpracujący między sobą rekruterzy pozyskują nowe zlecenia, a także szybciej odnajdują pasujących kandydatów.

Odbierz darmowy dostęp do platformy

10 + 8 =

Cennik

* umowa na czas nieokreślony z możliwością 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Wyżej podane ceny są cenami netto.