Poznaj ofertę Rekruteo!

Specjalistyczne Rekrutacje i Projekty dla Biznesu

Krzysztof Luty
krzysztof.luty@rekruteo.com

Ekonomia współdzielenia

Zatrudniłeś nowego pracownika, a proces rekrutacyjny pomyślnie się zakończył.
W Twojej bazie pozostało jednak wiele interesujących aplikacji. Nie wiesz jak je zagospodarować?
Podziel się nimi na zasadach sharing economy i uzyskaj
dodatkowy przychód.
W przyszłości może i Ty skorzystasz i zatrudnisz kandydata z listy, która będzie współdzielona z innymi firmami. Pomagamy przejść przez ten proces oraz ułatwiamy jego organizację.

Body Leasing

Mamy kilkanaście lat doświadczenia w Body Leasingu – okresowym wynajmie specjalistów na potrzeby konkretnego projektu. Dostarczamy również całe zespoły projektowe.

Korzystając z Body&Leasingu, oszczędzasz organizacyjnie, czasowo i finansowo. Zaletą jest również to, że zyskujesz doświadczonego, sprawdzonego w wymaganej dziedzinie pracownika.

 

Rekrutacje na stanowiska wysokiego szczebla oraz stanowiska specjalistyczne

Nasi eksperci posiadają ponad 20 letnie doświadczenie w biznesie. Nawiązane relacje oraz różnego rodzaju współpraca na rynku krajowym i międzynarodowym dały nam możliwość prowadzenia profesjonalnych procesów rekrutacyjnych na stanowiska wysokiego szczebla także w językach obcych.

Outplacement

Pomagamy zrozumieć i przeprowadzić proces outplacementu czyli tzw. zwolnień monitorowanych w przedsiębiorstwach. Wspieramy pracowników w znalezieniu nowej pracy, procesach rekrutacyjnych lub przekwalifikowaniu się. Indywidualnie dobieramy odpowiednie mechanizmy dla poszczególnych pracowników w zależności od ich preferencji.

Wśród procesów, które oferujemy są:

🔸 Doradztwo zawodowe i psychologiczne,
🔸 Rozwój umiejętności i kompetencji poprzez udział w kursach i szkoleniach,
🔸 Wsparcie w poszukiwaniu ofert pracy,
🔸 Pomoc w założeniu działalności gospodarczej.

 

Usługi rekrutacyjne

Kamila Książek
kamila.ksiazek@rekruteo.com

Rekrutacja Full Pack i SMART

Zespół Rekruteo wspiera dialog między pracodawcą i pracownikiem poprzez świadczenie kompleksowych usług z zakresu rekrutacji. Wszelkie prowadzone przez Rekruteo procesy rekrutacyjne odbywają się w zgodzie z najnowszymi trendami oraz przepisami. Działania dobieramy indywidualnie z uwzględnieniem specyfikacji, którą otrzymujemy od klienta. Każdy projekt traktujemy jako wyzwanie i podchodzimy do niego z pełnym zaangażowaniem.

W Rekruteo proponujemy:

  • usługi rekrutacyjne w abonamentach: Full Pack i SMART – jeśli rekrutujesz często,
  • rekrutacje „szyte na miarę”.

Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz poznać szczegóły oferty: Kamila.Ksiazek@rekruteo.com

Doradca rekrutacyjny

Doradca rekrutacyjny pomaga stworzyć profesjonaly profil kompetencyjny danego stanowiska oraz sporządzić optymalny model kompetencyjny.  Przygotowuje również atrakcyjną prezentację oferty pracy oraz układa proces pozyskiwania kandydatów tak, aby był on jak najbardziej efektywny. Podczas wszystkich działań doradca rekrutacyjny dba o dobry wizerunek pracodawcy (z zachowaniem zasad Employer Brandingu) mając na uwadze pozytywne doświadczenia kandydatów.

Employer branding

Rekruteo pomaga firmom zbudować wizerunek „Pracodawcy z wyboru”. Pokazanie profesjonalnego ale i autentycznego wizerunku pracodawcy pozwala przyciągać coraz lepszych kandydatów do pracy oraz zatrzymać tych najlepszych. Specjaliści Rekruteo skupiają się na najistotniejszych dla kandydata elementach, które decydują o wyborze pracodawcy. 

Analiza CV i personal branding

Wspieramy również kandydatów. Przeprowadzamy analizę CV zwracając uwagę na formę, informacje oraz sekcje zawarte w dokumencie. Podpowiadamy, które elementy należy wyeksponować i jak pokazać swój wizerunek w korzystnym świetle. Pokazujemy także jakie kryteria powinno spełniać CV aby przeszło przez pierwszy etap selekcji za pomocą systemów ATS.

Udzielamy konsultacji online.

Badanie i rozwój kompetencji

Tomasz Kopczyński
tomasz.kopczynski@rekruteo.com

Badanie kompetencji pracowników
Badanie kompetencji osób rekrutowanych
Wywiad z kandydatem oparty na kompetencjach

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Analiza Profilu Osobowego

Posiadamy certyfikat Thomas International uprawniający do przeprowadzania testów Thomas International. Jest to Analiza Profilu Osobowego, która dostarcza miarodajnych informacji na temat stylów zachowania osób w pracy, udzielając odpowiedzi m.in na takie pytania jak:

🔸 Jakie są mocne strony i ograniczenia danej osoby?
🔸 Czy osoba wykazuje inicjatywę?
🔸 W jaki sposób się komunikuje?
🔸 Jakie są czynniki motywujace ją do działania?
🔸 Jak działa pod presją?

 

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Czekamy na wiadomość od Ciebie!

2 + 1 =